SZUKAJ
Manicure klasyczny Lakiery VINYLUX
G:Manicure klasyczny - k:Lakiery - p:VINYLUX

VINYLUX CND Lakier 15ml # WHITE BUTTON DOWN

 
VINYLUX CND Lakier 15ml # WHITE BUTTON DOWN
VINYLUX CND Lakier 15ml # WHITE BUTTON DOWN
VINYLUX CND Lakier 15ml # WHITE BUTTON DOWN

VINYLUX CND Lakier 15ml # WHITE BUTTON DOWN

Kod produktu:
Cena: 40.00zł
Cena: 40.00zł + Koszty wysyłki
czas dostawy:
- +

Lakier CND Vinylux White Button Down w kolorze ciepłej, zimowej bieli z kolekcji zimowej CND Party Ready 2021. 

CND Vinylux to rewolucyjny winylowy lakier do paznokci, który utrzymuje się na nich przez 7+ dni, nie łuszczy się i nie odpryskuje.

Jest to system 2-etapowy, który nie wymaga stosowania lakieru bazowego Base Coat a jedyne czego potrzebujesz to 2 produkty:

Ulubiony kolor Vinylux

Vinylux Top Coat do wykończenia stylizacji

System do utwardzania nie wymaga stosowania lampy UV dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą same wykonać stylizację w domu.

Skład lakieru jest precyzyjnie dobrany aby nie tylko stworzył mocno przylegającą powłokę ale także ochronił paznokieć przed przenikaniem pigmentów i odbarwieniu paznokci.

 

Charakterystyka:

Lakier Vinylux jest przyjazny dla paznokci z uwagi na idealnie dobrany skład oraz brak konieczności matowienia lub piłowania powierzchni naturalnej płytki przed aplikacją.

Zawiera składniki odżywcze takie jak keratyna, która przepuszcza powietrze, witaminę E i olejek jojoba. Składniki te zwiększają elastyczność powłoki lakieru ale też wpływają na wzmocnienie paznokci.

Zapewnia siedmiodniową trwałość dzięki mocno przylegającej powłoce koloru, która nie odpryskuje oraz żelowy połysk dzięki zastosowaniu lakieru nawierzchniowego CND™ Vinylux™ Top Coat.

Powłoka lakieru wysycha w zaledwie 8 i pół minuty.

Ergonomiczny, zaokrąglony, trwały aplikator CND Vinylux zapewnia łatwiejszą, bardziej precyzyjną aplikację i doskonałe krycie bez smug.**

Idealna opcja dla niezdecydowanych. Produkt Łatwy do usunięcia w parę minut za pomocą acetonu, tak samo jak klasyczny lakier do paznokci co pozwala na częstą zmianę koloru. Zalecamy stosowanie płynu Offly Fast z olejkiem macadamia.

Lakier CND Vinylux stanowi idealną alternatywę dla lakierów hybrydowych.

Im dłużej nosisz lakier na paznokciach tym mocniejsza staje się jego powłoka dzięki Technologii ProLight która zwiększa trwałość lakieru pod działaniem naturalnego światła.

Światło UV lub LED nie jest potrzebne. Nie stosujemy do utwardzania specjalistycznych lamp.

 

Jak używać?

Do stosowania jako system: Kolor + Top Coat = zwiększona trwałość.

Wykonaj  P.E.P. (Precyzyjny manicure, Eliminacja zanieczyszczeń, Przygotowanie płytki), aby upewnić się, że płytka paznokcia jest dokładnie oczyszczona i przygotowana.

Odtłuść płytkę paznokcia

Przed aplikacją lakieru Vinylux wymieszaj aktywne składniki (najlepiej wytrząsać energicznie buteleczkę przez około 30 sekund góra i dół)

Nałóż jedną cienką warstwę na wszystkie paznokcie, następnie powtórz czynność nakładając 2 warstwę CND Vinylux Color Coat dla idealnego krycia koloru. 

Zakończ jedną warstwą CND Vinylux Top Coat.

Lakier wysycha przez około  8,5 min ale zależy to od temperatury i wilgotności pomieszczenia. 

Możesz przyśpieszyć czas schnięcia spryskując stylizację wysuszaczem, które są dostępne w naszej ofercie.

Wybrane produkty