SZUKAJ
KOSMETYKA Pielęgnacja twarzy Kremy
G:KOSMETYKA - k:Pielęgnacja twarzy - p:Kremy

BIELENDA Acid Fusion Zaawansowany krem korygujący niedoskonałości 50ml

 
BIELENDA Acid Fusion Zaawansowany krem korygujący niedoskonałości 50ml

BIELENDA Acid Fusion Zaawansowany krem korygujący niedoskonałości 50ml

Kod produktu:
Cena: 51.50zł
Cena: 51.50zł + Koszty wysyłki
czas dostawy:
- +

Nawet jeśli zdrowo się odżywiasz i regularnie trenujesz, Twoja cera nie będzie doskonała. Każdego dnia ulega bowiem niekorzystnemu wpływowi środowiska. Jeśli chcesz go zniwelować, zdecyduj się na regularne korzystanie z normalizującego kremu korygującego niedoskonałości twarzy Bielenda Professional Acid Fusion 3.0.

 

Już po pierwszym zastosowaniu odczuwalna jest różnica w postaci bardziej gładkiej i miękkiej skóry. Kosmetyk, regulując pracę gruczołów łojowych, normalizuje cerę i eliminuje problem jej nadmiernego przetłuszczania. Koryguje przebarwienia i zmniejsza zaczerwienienie. Dzięki kompleksowi Acid Complex, opartemu na działaniu dobroczynnych kwasów, niweluje wszelkiego rodzaju niedoskonałości – od zmarszczek po zapchane pory. Znacząco poprawia wygląd cery i wspomaga ją w codziennych zmaganiach, zarówno z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, jak i stale upływającym czasem.

 

Normalizujący krem korygujący niedoskonałości twarzy Bielenda Professional Acid Fusion 3.0 skryty jest w pojemnej i wygodnej buteleczce z dozownikiem. Jest idealny do domowej pielęgnacji skóry, a także do przedłużenia efektów uzyskanych w trakcie kosmetycznego zabiegu kwasami.

 

Sposób użycia: Nanieś odrobinę kremu na oczyszczoną skórę twarzy i starannie wmasuj, omijając okolice oczu. Stosuj 1–2 razy dziennie. Jeśli uważasz, że Twoja cera potrzebuje fundamentalnej regeneracji, sięgnij po zestaw – zabieg nowej generacji restrukturyzujący skórę Bielenda Professional Double Formula Acid Complex (powder 100 g + mask 2 ml + mask 4 g).

Wybrane produkty